Van onze correspondent
Oranjestad - Klanten kunnen morgen - vrijdag 21 februari - voor het laatst terecht bij de vestiging van Elmar in San Nicolas. Het filiaal gaat tijdelijk dicht in verband met renovatie.

F17 ElmarOm klanten zo veel mogelijk te blijven helpen, zal aan de buitenkant van het gebouw een nieuwe Self-Service kiosk worden geïnstalleerd. Klanten kunnen bij deze kiosk dag en nacht terecht om rekeningen te betalen.

Als het filiaal in San Nicolas gerenoveerd is, zal het als model dienen voor de andere filialen van Elmar. Het is de bedoeling dat de locaties efficiënter en toegankelijker worden.

Elmar heeft de bewoners van San Nicolas voorbereid op de komende sluiting door enkele townhall meetings te organiseren. Tijdens deze bijeenkomsten konden belangstellenden vragen stellen. De directie van Elmar was aanwezig om informatie over de renovatie van het filiaal te delen en te vertellen welke belangrijke veranderingen er komen. Het viel Elmar op dat de bijeenkomsten goed werden bezocht.

Klanten kunnen tijdens renovatie voor de volgende diensten terecht bij de volgende filialen of telefoonnummers. Betalen van rekeningen kan bij het Hullpbestuurskantoor San Nicolas en bij de MFA Savaneta, betalingen kunnen worden gedaan bij WEB in Balashi. Voor alle diensten kunnen klanten terecht bij het hoofdkantoor van Elmar in Oranjestad of bij Hato. Het aanvragen van een meter kan via het Contact Center op 523-7100. Klantenservice is bereikbaar via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Betalingen kunnen online worden gedaan en via Pay.Aw.


Het Antilliaans Dagblad is de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire en Aruba. Op Sint Maarten, Sint Eustatius en Saba, alsmede in Nederland en andere landen is een online-abonnement eenvoudig mogelijk via online.ad.cw

antdagblad-logo


Print-abonnee worden of voor meer algemene informatie? Stuur dan een mail naar [email protected]. Met naam, adres en telefoonnummer. Abonnementsprijs is ANG 35,00 inclusief OB per kalendermaand. Print-abonneren is alleen mogelijk op Curaçao.

Top Tags afgelopen week

Geen tags gevonden.