Van een onzer verslaggevers
Willemstad - Vliegmaatschappij TUI viert twintig jaar verbinding tussen Amsterdam en Curaçao. Met een kleine groep genodigden werd de Boeing 787 Dreamliner onlangs geschilderd en kreeg de naam Curaçao.
Deze werd gisteren onthuld door peetmoeder Jefdany Manuela en peetvader Dibo Doran. Aanwezig waren naast enkele ministers van Curaçao, algemeen directeur TUI Nederland en België Arjan Kers en accountmanager TUI fly Nederland Robbert Gijsbertse. De feestelijke onthulling vervolgde met een toost in de TUI Shop op Hato Airport.
‘Meer dan zomaar een vlucht’
Deze maand is het 20 jaar geleden dat de eerste vlucht van TUI, toen nog ArkeFly, van Amsterdam naar Curaçao vloog. Inmiddels is TUI een vaste waarde op het eiland. De organisatie is niet alleen een belangrijke werkgever op Curaçao, Bonaire én Aruba, maar brengt volgens Antoin Klein Hofmeijer, head of TUI Dutch Caribbean van TUI Curaçao nv, ‘ook al twee decennia mensen samen voor belangrijke levensgebeurtenissen’. ,,Het hoofdkantoor aan de Schottegatweg is een prachtige moderne werkomgeving voor zo’n 150 collega’s. Die iedere dag met de bekende TUI-smile er alles aan doen om klanten een fijne reis te bezorgen”, zegt hij.
Vijftien keer per week op Hato
Tijdlijn
Meer hierover lezen? Neem een online abonnement op de krant.
Foto's Jeu Olimpio