Alle geslaagden van het Dr. Albert Schweitzer College Parera (vsbo) hebben gisteren ondanks Covid-19 toch het behalen van hun diploma kunnen vieren.

examenDe school heeft in het eerste tijdvak een slagingspercentage van 93 procent. ,,We zijn zeer trots op al onze leerlingen en zijn blij dat we met toepassing van de regels omtrent social distancing toch dit moment met onze leerlingen hebben kunnen vieren”, aldus Iris Ludekuse namens het Dr. Albert Schweitzer College.

De leerlingen kwamen per klas en stonden samen met hun familie op twee meter afstand van elkaar toen ze hun examenuitslag kregen.

 


Week toppers

Wilt u op ruim 8.000 kilometer van Nederland Nederlandse ochtend-krant bij het ontbijt niet missen? Lees dan de Caribische editie vanDE TELEGRAAF
Telegraaf

HetANTILLIAANS DAGBLADis de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire, Aruba en Sint Maarten.

antdagblad-logo


Abonnee worden of voor meer informatie over losse verkoop en advertentiemogelijkheden: E-mail of fax: Naam, voorletter(s), straatnaam, huisnummer, telefoon en aanvangsdatum. Abonnementsprijs* is Naf. 30,00 incl OB per kalendermaand.(abonneren is alleen mogelijk op Curaçao).