Eindexamenleerlingen van de dr. Albert Schweitzer havo/vwo (ASHV) houden een expositie in het Esmeralda-gebouw van Instituto Buena Bista (IBB).

albertsch2

De leerlingen ronden met de expo het praktische onderdeel van het vak Kunstvak af. De thema’s waar de leerlingen dit jaar mee gewerkt hebben, zijn Icarus, Identiteit en een vrije opdracht. Sinds enkele jaren werken IBB en ASHV nauw samen, wat zich uit in presentaties van IBB in de les, IBB-docenten die tweede beoordelaar zijn van de eindproducten en excursies naar IBB. Als kroon op deze nauwe samenwerking dan nu de expositie die na de opening nog een week te bezichtigen is. De expositie zal donderdag om 19.00 uur feestelijk geopend worden. Foto ASHV


Week toppers

Wilt u op ruim 8.000 kilometer van Nederland Nederlandse ochtend-krant bij het ontbijt niet missen? Lees dan de Caribische editie van De Telegraaf
Telegraaf

Het Antilliaans Dagblad is de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire, Aruba en Sint Maarten.

antdagblad-logo


Abonnee worden of voor meer informatie over losse verkoop en advertentiemogelijkheden: E-mail of fax: Naam, voorletter(s), straatnaam, huisnummer, telefoon en aanvangsdatum. Abonnementsprijs* is Naf. 30,00 incl OB per kalendermaand.(abonneren is alleen mogelijk op Curaçao).